Татарстан Республикасы муниципаль хезмәткәрләре спартакиадасына йомгак ясап

2018 елның 10 декабре, дүшәмбе

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 2018 елның 22 февралендәге 364-р номерлы боерыгы нигезендә агымдагы ел дәвамында Татарстан Республикасы муниципаль хезмәткәрләре спартакиадасы уза. Аксубай районы башлыгы, йомгак ясап, Аксубай муниципаль районы буенча дәүләт техник күзәтчелек бүлеген билгеләп узды: ир-атлар командалары арасында волейбол буенча актив катнашты. Аксубай районы буенча түбәндәге муниципаль һәм дәүләт хезмәткәрләре командасы катнаша:

Аксубай муниципаль районы башлыгы – К.К.Гыйльманов;

Аксубай муниципаль районы башлыгы урынбасары – И.М. Заһидуллин;

Аксубай муниципаль районы Саурыш авыл җирлеге башлыгы А.Г.Кузьмин;

Аксубай муниципаль районы Башкарма комитетының мәгариф бүлеге башлыгы – С.Ю. Зайцев;

Аксубай муниципаль районы Башкарма комитетының яшьләр эшләре һәм спорт бүлеге башлыгы – К.Р.Канәфин;

Аксубай муниципаль районы Башкарма комитетының мәдәният бүлеге башлыгы – А.С.Тимирясов;

Аксубай муниципаль районы буенча дәүләт техник күзәтчелек бүлеге башлыгы – И.М.Бикмөхәммәтов.