Татарстан Республикасы Үзйөрешле машиналар һәм башка төр техниканың техник торышына күзәтчелек идарәсе каршындагы Иҗтимагый совет

Татарстан Республикасы Үзйөрешле машиналар һәм башка төр техниканың техник торышына күзәтчелек идарәсе каршындагы иҗтимагый совет Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының «Татарстан Республикасы министрлыгы (ведомствосы) каршындагы иҗтимагый совет турында» 2010 елның 18 ноябрендәге 906 номерлы карары һәм ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең  «Татарстан Республикасы Дәүләт техник күзәтчелек идарәсе каршындагы иҗтимагый совет турында» 2018 елның 18 маендагы  01-05/140-пр номерлы боерыгы нигезендә оештырылды.

Татарстан Республикасы Дәүләт техник күзәтчелек идарәсендә Иҗтимагый совет эшен килештерү оештыру-хокук һәм кадрлар эше бүлеге тарафыннан гамәлгә ашырыла элемтәгә керү өчен тел. (8843) 221-77-85