Комиссия утырышы

2024 елның 14 мае, сишәмбе

2024 елның 14 маенда Татарстан Республикасы Дәүләт техник күзәтчелек идарәсендә (алга таба – Идарә) конкурсның 2 этабы уздырылды:

- Татарстан Республикасы Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Әтнә муниципаль районы бүлеге башлыгы вазыйфасы буенча Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәте кадрлар резервына  кертү өчен, анда катнашуга 3 дәгъвачы гариза бирде;

- Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең вакантлы вазыйфалары – икътисадый анализ, эшчәнлекне һәм дәүләт сатып алуларын тәэмин итү бүлегенең әйдәп баручы киңәшчесе вазыйфасын биләү өчен, анда катнашуга шулай ук 3 дәгъвачы гариза бирде.

Дәгъвалар Татарстан Республикасы Рәисе каршындагы Дәүләт хезмәте һәм кадрлар департаменты тарафыннан расланган тест үткәрү методикасы һәм индивидуаль әңгәмә нигезендә тест үттеләр. Тестларга һәм әңгәмәгә дәгъвачыларның берсе килмәде. Җиде көн эчендә Кадрлар сәясәте бүлекчәсендә Идарәнең рәсми сайтында конкурс нәтиҗәләре – конкурс нәтиҗәләре турында мәгълүмат урнаштырылачак.