Гражданнарны кабул итү тәртибе һәм вакыты

Татарстан Республикасы Дәүләт техник күзәтчелек идарәсендә

 Г Р А Ж Д А Н Н А Р Н Ы    К А Б У Л   И Т Ү   

түбәндәгеләр тарафыннан гамәлгә ашырыла:

 

Идарә башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең баш дәүләт инженер-инспекторы

Зыятдинов Радик Рәгыйп улы

 

Кабул итү көннәре һәм сәгатьләре:

сишәмбе: 14.00-16.00 сәгатьләрдә

 

Башлык урынбасары – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсе

баш дәүләт инженер-инспекторы  урынбасары

Халиков Мөнир Әфраим улы

 

Кабул итү көннәре һәм сәгатьләре:

сишәмбе: 15.00-17.00 сәгатьләрдә

 

Кабул итү түбәндәге адрес буенча гамәлгә ашырыла:

Казан ш., Федосеев урамы, 36, каб.101

Алдан язылу өчен телефон: 221 77 85

ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең рәсми сайты: http://gtn.tatarstan.ru

 

Башлыкның (башлык урынбасарының) шәхсән кабул итүе шәхесне таныклый торган документ булганда гамәлгә ашырыла.

Гражданин мөрәҗәгать өчен кирәкле документларны һәм материалларны электрон формада беркетергә яисә күрсәтелгән документларны һәм материалларны яисә аларның күчермәләрен язмача формада җибәрергә хокуклы.

Башлыкның яисә башлык урынбасарының кабул итүе мөмкин булмаганда, вакыт булмауга бәйле рәвештә яисә якларның ихтыярына бәйле булмаган бүтән сәбәпләр аркасында, тикшереп торыла торган юнәлешкә бәйле рәвештә куелган мәсьәләләрне хәл итү башка вазыйфаи затка йөкләнергә мөмкин.

Мөрәҗәгать итүчегә хәбәр итеп, башлык (башлык урынбасары) тарафыннан кабул итүнең бүтән датасы яисә вакыты билгеләнергә мөмкин.

 

Ф.И.А.

Биләгән вазыйфа

Кабул итү көннәре

Адресы

Территориаль бүлекләр

Гыймаҗев Камил Вәгыйз улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Әгерҗе ш. һәм Әгерҗе муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Дүшәмбе

8.00-12.00

 

Пәнҗешәмбе

8.00-12.00

Әгерҗе ш.,

Гагарин ур., 70

Хөҗҗәтов Руслан Мәннәф улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Азнакай ш. һәм Азнакай муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе                            

8.00-16.00

 

Җомга                          

8.00-15.45

Азнакай ш., Нефтьчеләр ур., 23а

Бикмөхәммәтов Илдар Минсәгыйт улы

Бүлек башлыгы– ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Аксубай муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-15.45

Аксубай ш.т.п.,

Ленин ур., 8

Хәкимов Илдус Маһиҗан улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Актаныш муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе 

8.00-16.30

 Җомга 

8.00-15.30

Актаныш ав.,

Ленин Проспекты ур., 7

Бакиров Фәнис Галимҗан улы

Бүлек башлыгы– ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Алексеевск муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Алексеевск ш.т.п., Совет мәйданы ур., 6

Петухов Андрей Николаевич

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Әлки муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.45

Базарлы Матак ав.,

Крайнов ур., 58

Закиров Рамил Миңнеәхмәт улы

 

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Әлмәт ш. һәм Әлмәт муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

15.00-17.00

 

Җомга

15.00-15.45

Әлмәт ш., Агробистә, Агрохимсервис бинасы

Объездная ур., 65

Солтанбеков Ирек Фатыйх улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Апас муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Апас ш.т.п.,

Гагарин ур., 11

Касыймов Габделхак Габделфәрт улы

Бүлек башлыгы– ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Арча муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.45

Арча ш.т.п.,

Галактионов ур., 40

Сабиров Рафил

Камил улы

Бүлек башлыгы– ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Әтнә муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Олы Әтнә ав.,

Совет ур., 38

Талипов Альберт Мәгъсүм улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Баулы ш. һәм Баулы муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-11.00

 

Җомга

13.00-15.00

Баулы ш.,

Ваһапов ур., 46а

Габдрахманов Марат Ренат улы

Бүлек башлыгы– ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Балтач муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-12.00

Балтач ш.т.п.,

В.Булатов ур., 24/2

Попов Сергей Александрович

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Бөгелмә ш. һәм Бөгелмә муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Дүшәмбе

8.00-12.00

 

Чәршәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Бөгелмә ш.,

Я.Гашек ур., 3

Разбитнов Евгений Григорьевич

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Буа ш. һәм Буа муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Буа ш.,

Космовский ур., 31

Сибгатуллин Дмитрий Ринат улы

Бүлек башлыгы– ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Югары Ослан муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.30-16.00

 

Пәнҗешәмбе

8.30-16.00

Югары Ослан ав.,

Чехов ур., 18

Гарипов Рәшит

Әнвәр улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Биектау муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

13.00-17.00

 

Пәнҗешәмбе

13.00-17.00

Биек Тау т/ю ст. б.,

Мәктәп ур., 17

Шәйхатдаров Илдар Иршат улы

Бүлек башлыгы– ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Чүпрәле муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.00

Иске Чүпрәле ав.,

Газовая ур., 10

Шияпов Марсель Миңнемонавир улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Алабуга муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Дүшәмбе

13.00-16.00

 

Сишәмбе

8.00-16.00

 

Җомга

8.00-15.45

Алабуга ш.

Т.Гыйззәт ур., 29

Гончаров Валентин Григорьевич

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Зәй муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Зәй ш.,

Н.Крупская ур., 6

Мөхәммәтҗанов Мансур Мөнир улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Яшел Үзән ш. һәм Яшел Үзән муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Яшел Үзән ш.,

Ленин ур., 38

Серебряков Михаил Николаевич

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Кайбыч муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.45

Олы Кайбыч ав.,

Кояшлы Бульвар ур.,15.

Гайнуллин Хәмит Мирхатыйп улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Кама Тамагы муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.45

Кама Тамагы ш.т.п.,

 К.Маркс ур., 2

Валиев Алмаз Хәбир улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Кукмара муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

 

Кукмара ш.т.п.,

Ленин ур., 28

Гәрәев Радик

Әнвәр улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Лаеш муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Лаеш ш.,

Ленин ур., 31

Галимов Илнур

Наил улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Лениногорск ш. һәм Лениногорск муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-15.00

 

Пәнҗешәмбе

8.00-15.00

Лениногорск ш.,

Гончаров ур., 1

Сафин Илнур Рафаэл улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Мамадыш ш. һәм Мамадыш муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.45

Мамадыш ш.,

Толстой ур., 23

Вакантлы вазыйфа

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Менделеевск ш. һәм Менделеевск муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Менделеевск ш.,

Фомин ур., 19

Гыйльманов Ринат Максут улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Минзәлә ш. һәм Минзәлә муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.45

Минзәлә ш.,

Ленин ур., 80

Зарафутдинов Рамиль Ралиф улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Мөслим муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-16.00

 

Пәнҗешәмбе

8.00-16.00

Мөслим ав.,

Пушкин ур., 91а

Мөниров Рәмзин Рафис улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Түбән Кама ш. һәм Түбән Кама муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Дүшәмбе

9.00-15.00

 

Сишәмбе

9.00-15.00

 

Пәнҗешәмбе

9.00-15.00

Түбән Кама ш.,

Кораб ур., 40

Балантаев Сергей Анатольевич

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Тәтеш ш. һәм Тәтеш муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.30

Тәтеш ш.,

Вахитов урамы, 10

Хисмәтуллин Рәис Ваһап улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Яңа Чишмә муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Яңа Чишмә ав.,

Ленин ур., 37а

Кудряшов Дмитрий Юрьевич

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Нурлат ш. һәм Нурлат муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Нурлат ш.,

Совет ур., 117 й.

Максимов Валерий Васильевич

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Питрәч муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Дүшәмбе 

9.00-11.00

 

Пәнҗешәмбе

9.00-11.00

Питрәч ав.,

Совет ур., 20

 

Гыймаев Линар Кыяметдин улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Балык Бистәсе муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Балык Бистәсе ш.т.п.,

Ленин ур., 48а

 

Харисов Рөстәм

Раиф улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Саба муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Дүшәмбе

8.00-17.00

 

Пәнҗешәмбе

8.00-12.00

Байлар Сабасы ш.т.п.,

Г.Закиров ур., 52

Сәлахов Альберт

Расыйх улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Сарман муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Пәнҗешәмбе

8.00-17.00

Сарман ав.,

Куйбышев ур., 36

Батыршин Илнур Фазыл улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Болгар ш. һәм Спас муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Пәнҗешәмбе

8.00-12.00

Болгар ш.,

Хирург Шеронов ур., 21

Әхмәтшин Марат Ренат улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Яр Чаллы ш. һәм Тукай муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Дүшәмбе  8.00-17.00

 

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Пәнҗешәмбе

8.00-17.00

Яр Чаллы ш.,

М.Җәлил пр., 46

Нәзиров Хәмит

Хаҗип улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Теләче муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

 

Теләче ав.,

Ленин ур., 46

Дудин Сергей

Михайлович

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Чистай ш. һәм Чистай муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-17.00

 

Җомга

8.00-15.45

Чистай ш.,

К.Маркс ур., 61б

Сәлахов Илнур Тәлгат улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Чирмешән муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Чирмешән ав.,

Техническая ур., 36

Рәкыйпов Назыйм

Нәсим улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Ютазы муниципаль районы буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Сишәмбе

8.00-12.00

 

Җомга

8.00-12.00

Урыссу ш.т.п.,

Пушкин ур., 38

Әхмәтҗанов Марат Ренат улы

Бүлек башлыгы – ТР Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең Казан шәһәре буенча баш дәүләт инженер-инспекторы

Дүшәмбе

13.00-16.30

 

Сишәмбе

13.00-16.30

 

Чәршәмбе

13.00-16.30

 

Пәнҗешәмбе

13.00-16.30

 

Җомга

13.00-15.30

Казан ш.,

Спорт ур., 33

 

Соңгы яңарту: 3 июнь 2019, 11:58

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Яндекс цитирования